Mamy plac treningowy!

26.05 2016

W końcu szkoła Dream Dog ma swój własny "dom", swoje własne miejsce - zapraszamy serdecznie na zajęcia odbywające się na ogrodzonym placu treningowym przy skrzyżowaniu ulic Pileckiego/Indiry Gandhi


Dog Olympics w Sopocie

29.  11 2014

Dziś startowałyśmy na pierwszej w Polsce psiej olimpiadzie - Dog Olympics w Sopocie.
Był to tez nasz pierwszy w życiu start w zawodach obedience. Dream świetnie się spisała mimo bardzo ciężkich warunków - start odbył się praktycznie od razu po wyjściu z samochodu :) Udało nam się zająć lok 2 na 6 drużyn :)


Zawody Rally-O Grodzisk Mazowiecki

29.06 2014

Dziś Dream po raz drugi startowała w zawodach Rally-O w trakcie zawodów drużynowych w Grodzisku Mazowieckim.
Był to wymarzony start, zajęłyśmy 1 lokatę na 7 drużyn w klasie Puppy, z maksymalną liczbą punktów 210/210 :)
Dodatkowo Dream ukończyła tytuł Rally-O Puppy Championship :)
Był to jednocześnie ostatni start Dream na najbliższy czas - jesteśmy w trakcie poważnych przygotowań do startu w zawodach Obedience :)


Seminarium handlingowe

08.06 2014

W dniach 7-8 czerwca uczestniczyłam w seminarium handlingowym organizowanym przez Handling Time, prowadzonym przez P.Weronikę Jurek oraz P.Agatę Korpettę.
Był to świetnie spędzony weekend - mimo wielu lat jeżdżenia na wystawy warsztaty pod okiem specjalistów są cennym doświadczeniem i skarbnicą wiedzy :)

Egzamin PT 1 za nami!

28.09 2014

Dziś moja mała Dream zdała egzamin PT1 Jestem z niej bardzo dumna Lokata 1/6, ocena doskonała, pkt 200/200! Była jedynym psiakiem, który otrzymał maksymalną liczbę punktów :) Cudowny dzień :) Do tego Pan sędzia od razu zapytał, czy trenujemy obedience - bardzo się cieszę, że widać z boku naszą pracę nad obi :)


Zawody Rally-O Warszawa

21. 06 2014

W dniu dzisiejszym Dream debiutowała na zawodach Rally-O w Warszawie w klasie Puppy.
Zawody te traktujemy jako przyzwyczajanie do atmosfery zawodów sportowych. Debiut był bardzo udany :) Zajęłyśmy 2 lokatę na 6 drużyn, uzyskałyśmy maksymalną liczbę punktów 210/210. Bardzo jestem dumna z mojego potworka :)


Warsztaty obedience z Marią Brandel

09.03 2014

Weekend upłynął niesamowicie szybko - jednak wróciłam z "kwadratową" głową :)
Wzięłam udział jako obserwator w moich pierwszych, mam nadzieję, ze nie ostatnich - fantastycznych warsztatach obedience, z fantastyczną Marią Brandel. Marię miałam okazję poznać już w piątek (dziękuję Magda i Team Spirit) i po prostu nie mogę wyjść z podziwu dla pracy Marii, jej umiejętności dostosowywania metod pracy do psa. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda mi się uczestniczyć w tak cudownym wydarzeniu :)

Treningowe zawody Alto

06. 12 2014

Drugi raz w życiu startowałyśmy w zawodach obedience - były to treningowe zawody organizowane przez klub Alto. I tutaj wynik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania :) Dream zajęła 2 lokatę na 18 zespołów :) Zdobyła także nagrodę publiczności :) Nie mogłabym być bardziej dumna :)


Nowa oferowana przez nas usługa - spacery z Twoim pupilem

28.08 2014

Aby wyjść na przeciw Waszym potrzebom- zapraszamy do skorzystania z nowej usługi :)
Oferujemy aktywne spacery, pełne zabawy i wyzwań. Możliwa jest również nauka nowych sztuczek, a także połączenie spaceru z konsultacją szkoleniową.
Spacerujemy z psiakami wszystkich ras, na Ursynowie i Mokotowie (inne dzielnice do ustalenia indywidualnie).
Więcej informacji w zakładce "Spacery" - zapraszamy :)


Ogólnopolski Dzień Dogoterapii - piknik na Polu Mokotowskim

15. 06 2014

W dniu dzisiejszym uczestniliśmy w pikniku z okazji Ogólnopolskiego Dnia Dogoterapii.
W ciągu całego dnia zapraszaliśmy gości do zapoznania się z dyscypliną Rally-O na specjalnie przygotowanym torze. Ponieważ jest to sport dla każdego - zarówno dzieci jak i dorośli mogli sprawdzić swoje i psiaków umiejętności :)
Na koniec imprezy na ringu głównym odbył się konkurs Rally-O - dla uczestników przewidziano super nagrody i upominki, ufundowane przez sponsorów pikniku. Konkurs wygrała Pani Monika z labradorem Pefo - pierwszym w Polsce psem sygnalizującym dźwięki, wyszkolonym by nieść pomoc osobie niesłyszącej. Serdecznie gratulujemy :)
Zdjęcia z pikniku wkrótce w naszej galerii - już teraz można je obejrzeć na naszym facebook-u.